Aktualności

Informacje z naszego osiedla

Zatrudnimy Pracownika Serwisu Sprzątającego – Sprzątacz / Sprzątaczka

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach, ul. Elizy Orzeszkowej 4,

zatrudni: Pracownika Serwisu Sprzątającego – Sprzątacz/Sprzątaczka

Nasze wymagania:

- Dokładność i dbałość o szczegóły w wykonywaniu obowiązków sprzątania

- Umiejętność obsługi sprzętu i narzędzi do sprzątania

- Samodzielność w planowaniu i organizowaniu swojej pracy

- Doświadczenie w pracach porządkowych i sprzątaniu

Zakres obowiązków:

- Utrzymywanie porządku i czystości w budynku
   - wg harmonogramu (zamiatanie, odkurzanie, mycie „na mokro”)

- Dbanie o teren zielony dookoła budynku

- Dbanie o chodnik przed wejściem do budynku

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

- Możliwość ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin

- Pakiet socjalny

- Miłą atmosferę i wsparcie przełożonych

Podanie można składać w następujący sposób:

- osobiście w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach, ul. Elizy Orzeszkowej 4

- Pocztą lub kurierem: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” 25-435  Kielce, ul. Orzeszkowej 4, z dopiskiem na kopercie: „Podanie-Sprzątanie”

Klauzula informacyjna RODO dotycząca procesu rekrutacji dostępna jest na stronie internetowej Spółdzielni www.sloneczne-wzgorze.pl

Biuro spółdzielni:

Spółdzielnia Mieszkaniowa
„Słoneczne Wzgórze”
ul. Elizy Orzeszkowej 4
25-435 Kielce

+48 41 331 13 57
+48 41 331 16 26

sekretariat@sloneczne-wzgorze.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek 7.00-17.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 7.00-15.00
Czwartek 7.00-15.00
Piątek 7.00-15.00

ALARM
 - poza godzinami pracy

GPS: 50°88'82.9"N 20°64'99.5"E

Znajdź nas w Google Maps