UNIEWAŻNIONE
PRZETARG nr 1 - Na wykonanie remontu nawierzchni parkingu (ul. Ćwiklińskiej)
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na wykonanie remontu nawierzchni parkingu w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach
Parking przy ul. Ćwiklińskiej
- Wykonanie remontu nawierzchni parkingu 700 m2
- Korytowanie terenu ~ 65 m2
- Wykonanie podbudowy pod asfalt ~ 65 m2
- Rozbiórka krawężników około 65 mb
- Ułożenie nowych krawężników około 60 mb
Szczegółowy opis prac, warunki przystąpienia do przetargu i wymagania dotyczące oferty do pobrania w pliku na dole strony.
Wszystkie materiały muszą posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne deklaracje zgodności na znak CE, zgodnie z ustawą z dnia 16.04.2004 o wyrobach budowlanych (Dz. U. nr 92 z 2004 r. poz. 881. z p. zmianami).
Termin wykonania od: 21.07.2026r. do 31.10.2026r.
Uprawniony do kontaktów z oferentami –w godz. 800 – 1400 tel. 41 331-13-57 w 24,25 Wiesław Wrzecionek, Jacek Snopek 734489699,
Składanie ofert.
Ofertę na Załączniku Nr 1 należy złożyć w zamkniętej i opieczętowanej kopercie oznaczonej w następujący sposób:
Spółdzielnia Mieszkaniowa” Słoneczne Wzgórze”
w Kielcach, ul Orzeszkowej 4
Remont nawierzchni parkingu
Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 2 w terminie do dnia 20.07. 2026r. do godz. 830
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 20.07.2026r. o godz. 1030 w siedzibie Zamawiającego.
Pliki do pobrania:
1. Specyfikacja SWIZ:
2. Wzór oferty:
3. Wzór umowy:
PRZETARG nr 2 - Wykonanie remontu nawierzchni drogi około 500 m2 - ul. Krzyżanowskiej
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na wykonanie remontu nawierzchni parkingu w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach
Teren ul. Krzyżanowskiej
Wykonanie remontu nawierzchni drogi około 500 m2 wraz z regulacją 5 szt. studzienek, 1 szt. kratek, 3 szt. zaworów hydrantowych, 1 szt. studzienki telekomunikacyjnej, 1 szt. zaworu gazowego.
Rozebranie starych krawężników około 25 mb
Ułożenie nowych krawężników około 25 mb
Szczegółowy opis prac, warunki przystąpienia do przetargu i wymagania dotyczące oferty do pobrania w pliku na dole strony.
Wszystkie materiały muszą posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne deklaracje zgodności na znak CE, zgodnie z ustawą z dnia 16.04.2004 o wyrobach budowlanych (Dz. U. nr 92 z 2004 r. poz. 881. z p. zmianami).
Termin wykonania od: 21.07.2026r. do 31.08.2026r.
Uprawniony do kontaktów z oferentami –w godz. 800 – 1400 tel. 41 331-13-57 w 24,25 Wiesław Wrzecionek, Jacek Snopek 734489699
Składanie ofert.
Ofertę na Załączniku Nr 1 należy złożyć w zamkniętej i opieczętowanej kopercie oznaczonej w następujący sposób:
Spółdzielnia Mieszkaniowa” Słoneczne Wzgórze” w Kielcach, ul Orzeszkowej 4
Remont nawierzchni drogi
- Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 2 w terminie do dnia 20.07. 2026r. do godz. 830
- Odstępstwo od wzoru oferty spowoduje to, że oferta będzie nieważna.
- Oferty, które wpłyną do Zamawiającego po wyznaczonym terminie będą odsyłane bez otwierania.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 20.07.2026r. o godz. 1000 w siedzibie Zamawiającego.
Pliki do pobrania:
1. Specyfikacja SWIZ:
2. Wzór oferty:
3. Wzór umowy:
Ogłoszenie "Echo Dnia" - 6.07.2026. - www.biznes-polska.pl

